Nakon bolne eliminacije u kvalifikacijama za Konferencijsku ligu i skoro neprospavane noći donio sam odluku da podnesem ostavku na mjesto šefa stručnog štaba FK Borac, napisao je Žižović.
Zahvalio se rukovodstvu kluba, svim igračima i saradnicima, a “posebno navijačima na nezaboravnih godinu dana koje ću vječno da pamtim”.
– Ostvarili smo najbolje rezultate u istoriji kluba koji su sve nas u klubu, sve naše navijače i čitavu Banjaluku učinili ponosnim i koji će zauvijek ostati upamćeni. Ipak, u fudbalu nekada ne ide onako kako se planira i potrebne su promjene. FK Borac želim svu sreću u nastavku sezone, a svom nasljedniku puno uspjeha – navodi se u pisanoj izjavi Mladena Žižovića.
Iz kluba su se zahvalili sada već bivšem treneru na predanom radu i istorijskim rezultatima koje je ostvario na klupi “crveno-plavih”, te mu poželjeli mnogo sreće u daljoj trenerskoj karijeri.
– FK Borac želi da se zahvali Mladenu Žižoviću za predan rad i istorijske rezultate koje je ostvario na “crveno plavoj” klupi i želi mu puno sreće u nastavku trenerske karijere. FK Borac odluku o imenovanju novog trenera donijeće u što skorijem roku, a javnost će biti blagovremeno obavještena – saopštili su iz kluba.
FK Borac će odluku o novom treneru donijeti u najkraćem mogućem roku, a javnost će o svemu biti pravovremeno obaviještena.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.