Fudbal

"Ovo je moralo da se desi" Oglasio se Piksi nakon poraza od Engleske

Srbija je deklasirana od Engleske na Marakani, a nakon ovog meča Piksi se obratio javnosti.

"Ovo je moralo da se desi" Oglasio se Piksi nakon poraza od Engleske
FOTO: TOMS KALNINA/EPA

Veče za zaborav, u svakom slučaju, što se nas tiče. Moralo je da se ovako desi, čini mi se… Nisu oni slučajno bili vicešampioni Evrope. Velika je razlika u svim segmentima igre, brzini, fizici… Tako da… Ništa bolje nismo ni mogli da očekujemo – bilo je sve što je rekao selektor srpske reprezentacije za TV Arena sport.

Pročitajte još

Podsjetimo, samo osvajač prvog mjesta u grupi direktno ide na Svjetsko prvenstvo, dok će drugoplasirana ekipa morati u baraž. Pritom, od 12 učesnika evropskog baraža, svega četiri će proći na Mundijal (formiraće se tri četvoročlana “puta” na šampionat svijeta, pa će biti potrebno pobijediti dva rivala – najprije u svojevrsnom polufinalu, a onda i u finalu tog doigravanja), prenose Novosti.