Povela je Sloga golom Benjamina Tatara u 16. minutu. Izjednačenje Veležu donio je Tino Blaž Lauš u 35, da bi novo vođstvo domaćina uslijedilo četiri minute kasnije. Srijelac je bio Toni Jović.
Rezultatom 2:1 se otišlo na odmor, a u drugom poluvremenu je posao Slogi otežao upravo strijelac prvog gola, Tatar. On je za veoma kratko vrijeme, u 56. i 58. minutu, zaradio dva žuta kartona.
I sa igračem manje na terenu Sloga je uspjela da ukniži prva tri boda.
Dodajmo da u posljednjih pet utakmica Sloga nije uspjela postići gol protiv Veleža, a večeras je dva puta uspjela u tome.
Sloga: Erić, Omić, Predragović (Kozar od 77’), Tomašević, Milanović, Tatar, Savić (Dejanović 90+2’), Kunić (Mandić od 69’), Mekić (Hasanović od 77’), Jović, Varga
Velež: Dizdarević, Nukić (Pidro od 13’, Antonić od 25’), Šerbečić, Hrkać, Šturm, Karjašević, Lauš (Raca od 61’), Đurić (Haskić od 61’), Ziljkić, Mešić (Milak od 61’), Šarić
U narednom kolu Sloga gostuje Zrinjskom, dok će Velež dočekati Borac.
Večeras je na programu još jedna utakmica prvog kola. Od 21 sat u Širokom Brijegu će domaća istoimena ekipa ugostiti Posušje.
U novoj sezoni Wwin lige nastupa samo 10 klubova, koji će igrati četvorokružno.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.