Bila je to 10. utakmica u posljednjih 11 u kojoj Sloga nije osjetila slast pobjede.
Jedinu pobjedu Dobojlije su ostvarile u Premijer (Wwin) ligi BiH protiv Posušja 21. septembra, a poslije toga još u Kupu, protiv niželigaša Gruda.
Dovelo je to Slogu u nezgodan položaj, tek su 8. na tabeli sa 12 osvojenih bodova, samo tri više od Posušja, koje je u opasnoj zoni.
Zbog niza loših rezultata i najvatrenije pristalice Sloge, popularne Vojvode, su došle na trening, te su pružili podršku svojim fudbalerima.
Slogu u narednom kolu Premijer lige BiH očekuje utakmica protiv Širokog Brijega, piše Oslobođenje.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.