GOL SEDMICE DOLAZI IZ SRBIJE Majstorija Milanovića u Zemunu (VIDEO)

Do kraja jesenjeg dijela Prve lige Srbije ostalo je da se odigra još jedno kolo, a dosadašnji dio takmičenja, kada su golovi u pitanju obilježio je Mitar Milanović, fudbaler Zemuna.

Ovaj fudbaler postigao je prelijep pogodak, koji je u sjenu bacio i poraz zeleno-plavih i trijumf Lozničana 1:2.

Milanović se na kraju prvog poluvremena namjestio sa nekih 19 i elegantnim udarcem pogodio suprotni gornji ugao gostiju iz Loznice. Ovaj prelijep gol možete videti na 1:47 minutu snimka:

Popularna “kifla” je bježala od golmana gostiju koji nikako nije uspio da stigne loptu, koja je na kraju završila na “maloj mreži”.

Na žalost domaćina, Loznica je u drugom dijelu uspjela prvo da se vrati u igru u 58. minutu golom Gorana Matića, a zatim je isti igrač sedam minuta prije kraja susreta donio svom timu tri boda.