HIT SCENE IZ NJEMAČKE Pantović pogodio sa pola terena, navijačica zasjenila povratak Halanda (VIDEO)

Nevjerovatne scene dolaze iz njemačke Bundeslige! Prvo je srpski fudbaler Miloš Pantović postigao sjajan gol za pobjedu.

Frajburg je poražen na gostovanju kod Bohuma 2:1. Ovo im je bio treći uzastopni poraz. Gosti su poveli golom Linharta u 51. minuti, ali uslijedio je preokret preko Poltera i Pantovića. Fudbaler iz Srbije je sjajno pogodio za pobjedu gotovo sa pola terena.

Borusija Dortmund je preokretom savladala Volfsburg na gostovanju (3:1). Za „milionere“ je zaigrao i Erling Haland koji je ušao u 73. minuti s klupe nakon duže pauze, a u 81. minuti pogodio je za konačnih 3:1. Ipak njegov gol ostaće upamćen po reakciji navijačice Volfsburga koju možete da vidite.

Njega reakcija postala je pravi hit na društvenim mrežama.