"HOĆEMO BOBANA" Navijači Dalasa skandirali srpskom igraču (VIDEO)

Košarkaši Dalasa ubjedljivo su savladali Šarlot sa 120:96, uprkos činjenici da na parketu nije bilo prve zvijezde Luke Dončića.

Na ishod utakmice je u velikoj mjeri uticalo sjajno prvo poluvrijeme koje su odigrali Maveriksi i u kojem su postigli čak 70 poena.

Kristaps Porzingis je predvodio domaći tim do pobjede sa 24 poena, 13 skokova i pet blokada, Trej Burk je ubacio 22, a Tim Hardevej 19. U poraženom timu Keli Ubre i Teri Rozije postigli su po 20 koševa.

Srpski centar Boban Marjanović je na parketu proveo tri minuta, a za to vrijeme je ubacio četiri poena i zabilježio jednu uhvaćenu loptu. Dobra atmosfera i siguran put ka pobjedi, dali su ideju navijačima, da prvo spontano, a onda horski zapjevaju „Hoćemo Bobana“.

Orila se dvorana dok su navijači tražili od trenera Džejsona Kida da na parket pošalje srpskog centra, što je ovaj na kraju i učinio, prenosi SportBlic.

Marjanović je ušao na teren na oduševljenje fanova, koje je “pozdravio” jednim snažnim zakucavanjem.