IGOKEA BEZ IZNENAĐENJA Panter slomio goste, Bajić opsovao igrača (VIDEO)

Igokea nije uspjela da dođe do iznenađenja u Beogradu. Partizan je slavio 83:70 i došao do devete pobjede u nizu, a gostima je presudio loš  kraj druge i početak treće četvrtine uz veoma loš šut za tri poea.

Igokea je odlično krenula protiv Partizana. Zahvaljujući sjajnoj saradnji visokih igrača, tim iz Laktaša je došao do plus osam (20:12) a u ovom periodu blistao je Nikola Tanasković, bivši član crno bijelih sa 12 poena.

Međutim u drugoj četvrtini Partizan je podigao intenzitet igre u odbrani. Beogradski tim je igrao sa četiri visoka kojim je iznenadila goste. Igokea je odustala od svoje igre i pokušavala je šutevima da pronađe izlaz iz napadačke krize.

U tom periodu je trener Dragan Bajić tokom tajma-auta opsovao Radanova zbog loših rješenja u igri.

– Šta, kome ti više objašnjavaš pi**a ti materina i košarka tvoja. Kome objašnjavaš više!? Tri lopte si izgubio- poručio je trener, koji je tek u drugom dijelu vratio igrača na parket.

Nisu u tome uspjevali i imali su pet minuta bez poena, što je Partizan kaznio i serijom 13:0 prešao u vođstvo. Beograđani su zatim došli i prvi put do dvocifrene prednosti 39:28.

Na startu treće četvrtine domaći tim je napravio seriju 10:0, koju je prekinuo Nikola Tanasković a onda je Tai Voler pogodio za tri poena. Partizan je imao i plus 20 (53:33), ali je gostujući tim uspio da smanji zaostatak a napokon su u ovom periodu pogađali i šuteve za tri poena.

Igokea je uspjela da četiri minuta prije kraja da smanji zaostatak na jednocifreni zaostatak 63:71 ali su onda primili trojku Ledeja. Pri tome je Robinson pogodio za tri pri rezultatu 74:65 i sudije su svirale da je gazio liniju, pa je propala posljednja šansa.

U pobjedničkom timu Kevin Panter je imao 20 poena,  dok je Zek Ledej imao 12 poena i 10 skokova. U timu Igokee Tai Voler je imao 19 poena, dk je Nikola Tanasković dao 17.

Igokea je igrala bez Dalibora Ilića na današnjem meču.