Iznervirani Savo Milošević POVUKAO EKIPU sa terena na prvoj pripremnoj utakmici!

Fudbaleri Partizana ostvarili su prvu pobjedu u 2020. godini, golom golobradog Nemanje Jovića, ali umjesto da se priča o dopadljivoj igri i premijernoj pobedu na pripremama u Turskoj, pažnja će se okrenuti na detalj iz finiša kad je šef stručnog štaba Savo Milošević povukao ekipu sa terena!

Utakmica je već bila riješena, osvajač Kupa Srbije vodio je 1:0 protiv Vitorula i imao potpunu kontrolu dešavanja na terenu, ali je iziritiran sudijskim odlukama Milošević komandovao kraj meča u 89. minutu.

Razlog je odluka arbitra da ne svira klasičan jedanaesterac zbog faula golmana rumunskog tima nad Slobodanom Stanojlovićem, pa je nekadašnji reprezentativni golgeter ušao na igralište i povukao kompletan tim sa poprišta borbe prenosi Mozzartsport.

Zbog istog takvog prekršaja u prvom dijelu, skoro na istom mjestu, pokazao je na bijelu tačku u korist tima iz Konstance.

Nije, međutim, samo taj detalj iznerivirao Miloševića. Nezadovoljan kriterijumom u presuđivanju faulova i dizanju ofsajda, reagovao je nekoliko puta, ali bez efekta.

Više nije mogao da trpi odluke sudijske trojke iz Turske i riješio je da minut prije završetka „svira“ kraj utakmice u kojoj mu je pobjedu donio mlađani Nemanja Jović, sredinom drugog poluvremena.

Partizan je protiv Vitorula igrati u ovom sastavu: N. Stevanović Lutovac, Smiljanić, Vujačić, Urošević – Šćekić, L. Pavlović – Lakćević, Ivanović, F. Stevanović – Arambašić.