KAD JE TEŠKO, ON JE TU! Jokić IZBORIO PRODUŽETAK, Denver slavio protiv Golden Stejta (VIDEO)

Kad je teško – Nikola Jokić! Činilo se da će Denver doživjeti poraz protiv Golden Stejta u gostima, a onda je na scenu stupio “Džoker”!

Srpski košarkaš je sa 10 poena u posljednjoj četvrtini bio najzaslužniji za povratak tima iz rezultatskog minusa, a 10 sekundi prije kraja postigao je koš za izjednačenje i ulazak u produžetak poslije kojeg su Nagetsi kao gosti savladali Voriorse sa 134:131.

Centar tima iz Kolorada je susret završio sa 23 poena, uz š10 pogođenih od 20 pokušaja iz igre (trojke 073). Tome je dodao 12 skokova, osam asistencija i dvije blokade, a na parketu je proveo nepuna 44 minuta.

Vil Barton je postigao 31, Malik Bizli 27, a Majkl Porter Džunior je pored 18 poena imao 10 skokova, dok je odličnu rolu pružio i Mejson Plamli sa po 15 poena i skokova.

Alen Smailagić nije igrao u ekipi Voriorsa u kojoj su najefikasniji bili Alek Barks sa 25 i Dejmion Li sa 21, dok je Dianđelo Rasel pored 19 poena imao devet asistencija.