KONELJANO I VAKIFBANK ZA TITULU Mina Popović i Zoran Terzić sa Fenerbahčeom za treće mjesto

Koneljano i Vakifbank igraće u finalu četrnaestog Svjetskog prvenstva klubova 2021. u konkurenciji odbojkašica, u Ankari, dok će Fenerbahče (Mina Popović, Zoran Terzić, Bojan Perović, Marko Stojanović) igrati u meču za bronzanu medalju protiv Minasa.

U prvom polufinalu, Koneljano je savladao Minas sa 3:1 (23:25, 26:24, 25:15, 25:19), dok je Vakfibank u drugom polufinalu pobijedio Fenerbahče sa 3:0 (25:19, 29:27, 25:23). Mina Popović je za Fenerbahče osvojila jedan poen iz napada.

Vakifbank Istanbul iz Turske je tri puta bio pobjednik Svetskog klupskog prvenstva u konkurenciji odbojkašica.

Ezačibaši Vitra Istanbul iz Turske je osvojio dvije titule, a po jednu titulu su osvojili ruski Dinamo Kazanj, azerbejdžanska Rabita Baku, turski Fenerbahče Istanbul, italijanski Il Mesađero Ravena i Imoko Volej Koneljano, kao i brazilski Solis Nestle, Leite Moka Sao Paulo i Sadia Sao Paulo.