Prema mišljenju njemačkog internacionalca, ova utakmica treba da bude putokaz.
– Hvala našim sjajnim navijačima, hrane nas energijom čak i kada nam ne ide kako treba. Poslije dugo vremena su imali priliku da zajedno sa nama proslave pobjedu u Areni i drago mi je zbog toga. Sposobni smo za velike stvari i velike pobjede, moramo da nađemo momentum i da igramo kao večeras. Idemo utakmicu po utakmicu. Kada je teško, moramo da reagujemo, mi smo profesionalci i da budemo spremni za veliku borbu i svi koji dolaze u Arenu moraju biti takođe spremni na sve to – rekao je Bonga.
Svoje utiske je podijelio i Kameron Pejn.
– Zabavljao sam se prilično, bila je odlična utakmica i hvala navijačima koji su nam dali veliku energiju. Bili smo fokusirani, osvojili mnogo ničijih lopti i dobili jednu sjajnu utakmicu. Mi radimo sve što je do nas da igramo dobro, a oni su pobijedili košem sa zvukom sirene protiv Reala i mi smo na taj način izgubili. Zato smo i bili skoncentrisani i imali energiju na našoj strani što je i pokazano na terenu. Dajem sve od sebe svako veče, volim da igram, uvijek ću dati sve od sebe i nadam se da će rezultati doći. Čestitke mojim igračima, mi smo sjajan tim – nadovezao se Pejn, prenosi B92.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.