Košarka

"Partizan je sposoban za velike stvari" Bonga puca od samopouzdanja, Pejn ponosan na svoj tim

Isaku Bongi, košarkaš Partizana, "pucao" je od samopouzdanja nakon pobjede njegovog tima nad Panatinaikosem (78:62) u 27. kolu Evrolige.

Isak Bonga
FOTO: ANDREJ CUKIC/EPA

Prema mišljenju njemačkog internacionalca, ova utakmica treba da bude putokaz.

– Hvala našim sjajnim navijačima, hrane nas energijom čak i kada nam ne ide kako treba. Poslije dugo vremena su imali priliku da zajedno sa nama proslave pobjedu u Areni i drago mi je zbog toga. Sposobni smo za velike stvari i velike pobjede, moramo da nađemo momentum i da igramo kao večeras. Idemo utakmicu po utakmicu. Kada je teško, moramo da reagujemo, mi smo profesionalci i da budemo spremni za veliku borbu i svi koji dolaze u Arenu moraju biti takođe spremni na sve to – rekao je Bonga.

Pročitajte još

Svoje utiske je podijelio i Kameron Pejn.

– Zabavljao sam se prilično, bila je odlična utakmica i hvala navijačima koji su nam dali veliku energiju. Bili smo fokusirani, osvojili mnogo ničijih lopti i dobili jednu sjajnu utakmicu. Mi radimo sve što je do nas da igramo dobro, a oni su pobijedili košem sa zvukom sirene protiv Reala i mi smo na taj način izgubili. Zato smo i bili skoncentrisani i imali energiju na našoj strani što je i pokazano na terenu. Dajem sve od sebe svako veče, volim da igram, uvijek ću dati sve od sebe i nadam se da će rezultati doći. Čestitke mojim igračima, mi smo sjajan tim – nadovezao se Pejn, prenosi B92.