Košarka

(FOTO) Nezadovoljan što su ga otpisali: Jago objavom na društvenim mrežama prozvao Crvenu zvezdu

Brazilski plejmejker i bivši igrač Crvene zvezde Jago dos Santos prozvao je crveno-bijele na društvenoj mreži Instagram.

Jago dos santos
FOTO: KK CRVENA ZVEZDA

Košarkaška reprezentacija Brazila ponovo je na tronu FIBA Amerikupa! Brazilci su u finalu savladali Argentinu rezultatom 55:47 i tako se vratili na sam vrh poslije više od decenije čekanja.

Najzaslužniji za veliki uspjeh bio je Jago dos Santos, koji je ponio i priznanje za najkorisnijeg igrača turnira.

Ipak, dok je blistao u dresu nacionalnog tima, Jago je istovremeno završavao svoju priču sa Crvenom zvezdom, piše B92.

Tokom reprezentativne pauze obavješten je da klub više ne računa na njega, iako je imao važeći ugovor još dvije godine.

Sam Jago je u ranijim razgovorima isticao da mu boravak u Beogradu prija i da bi volio da se jednog dana vrati, ali posljednje poruke koje je poslao na društvenim mrežama jasno govore da je stavio tačku na epizodu u crveno-bijelom dresu.

Na zvaničnom nalogu na Instagramu je objavio fotografiju uz poruku:

– U potrazi je za novom sredinom, više neće biti dio (precrtano) takmičarskog sastava za sljedeću sezonu – stoji u Jagovoj objavi.

Navijačima nije bilo teško da zaključe da se aludira upravo na Crvenu zvezdu, tim prije što je klub prethodno “precrtao” njega – istim riječima.

Pročitajte još

Uz pomenutu objavu, Mateus je podijelio i fotografije sa Amerikupa, među kojima je i ona sa peharom i MVP priznanjem.