Novi dobri signali iz Amerike stigli su i prethodne noći, kada je mladi srpski bek snimljen kako trenira sa saigračem iz tima Oklahome, Četom Holgrenom.
Istina, trenirao je i dok je trajao proces hemioterapije, a sada sve to djeluje još ohrabrujuće kada je liječenje završeno.
Da je tako, nedavno je potvrdio i njegov agent Miodrag Miško Ražnatović.
– Hemoterapija je uspješno završena i on se sada vraća trenažnom procesu, iako je bio aktivan čak i tokom terapije. Teško je precizirati vremenski okvir, ali se iskreno nadam da će ove godine dobijati minute ne samo u Dži ligi, već i na NBA parketima, ako se sve bude odvijalo kako sada izgleda – izjavio je Ražnatović.
Nikola Topić was back on the floor today at Thunder practice getting some shots up with Chet Holmgren. pic.twitter.com/wgXj36uxw2
— Michael Martin (@MichaelOnSports) January 10, 2026
Još uvijek čekamo Topićev prvi nastup u NBA ligi, pošto ga je u prvoj sezoni spriječila povreda prednjih ukrštenih ligamenata, a sada kancer.
Ipak, mladi as je na dobrom putu da sve to pobijedi i konačno zaigra na najvećoj sceni, a snimci to potvrđuju, prenosi B92.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.