Po završetku meča u kom je Partizan teškom mukom došao do pobjede, trener crno-bijelih Mirko Ocokoljić istakao je da mu je drago što je njegova ekipa pokazala reakciju nakon ubjedljivog poraza od Žalgirisa, prenosi Sportal.
– Čestitke mojoj ekipi na pobjedi. Drago mi je da smo uspjeli da se vratimo u igru na način na koji smo pričali na poluvremenu, da mora da bude sve mnogo bolje nego u prvom. Prvo poluvrijeme nije bilo sjajno, pogotovo druga četvrtina. Nadam se da ćemo pristup iz drugog poluvremena imati i u narednim utakmicama – rekao je Ocokoljić.
Prokomentarisao je i fenomenalnu partiju Dvejna Vašingtona, koji je sa 48 poena oborio rekord ABA lige.
– Rekao sam mu da pet posto sljedećeg ugovora pošalje na moju adresu. Šalim se, on je sjajan napadač i kada je u formi kao večeras teško ga je braniti. Večeras je imao sjajno šutersko veče prije svega i čestitam mu na tome, odigrao je sjajnu utakmicu, o njegovim napadačkim kvalitetima ne treba pričati – naglasio je Ocokoljić.
Podsjetimo, Mirko Ocokoljić će mjesto glavnog trenera Partizana uskoro ustupiti Đoanu Penjaroji, ali se očekuje da ostane u njegovom stručnom štabu.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.