Košarka

EVROLIGA KAZNILA PARTIZAN Klub mora da plati 21.500 evra zbog incidenata navijača protiv Olimpijakosa

Disciplinska komisija košarkaške Evrolige kaznila je danas Partizan sa 21.500 evra zbog incidenata navijača "crno-bijelih" na utakmici 22. kola protiv Olimpijakosa.

detalj sa košarkaškog meča Partizan - Olimpijakos
FOTO: ANDREJ CUKIC/EPA

Kako se navodi, Partizan je kažnjen zbog toga što su navijači palili baklje i bacali predmete na teren.

Košarkaši Partizana poraženi su 14. januara u dvorani “Aleksandar Nikolić” od Olimpijakosa rezultatom 104:66.

“Crno-bijeli” se nalaze na 18. mjestu na tabeli Evrolige sa sedam pobjeda i 16 poraza, a sutra će igrati u Minhenu protiv Hapoela u 24. kolu.