Košarka

"Biće problema sa rotacijom kad se svi vrate" Obradović se dotakao povrijeđenih igrača, pomenuo Miljenovićevu minutažu

Trener Crvene zvezde Saša Obradović iznio je svoje utiske poslije pobjede nad Asvelom u Evroligi.

Saša Obradović
FOTO: ANDREJ CUKIC/EPA

Crveno-bijeli su slavili sa 79:65 u Beogradskoj areni i tako ostvarili petu uzastopnu pobjedu, piše B92.

– Pobjeda je pobjeda. Uvijek kažem da je to tako čak i kada meč nije najkvalitetniji važno je da se pobijedi. Stalno se neko povrijeđuje i imamo mnogo problema, ali smo opet pronašli način da pobijedimo i to je dobra stvar. Nastavljamo da rastemo iz meča u meč i biće sve bolje i bolje. Čini mi se da će biti i malih problema sa rotacijom kada se svi igrači vrate, ali to su slatke muke – rekao je Obradović.

Pročitajte još

Miljenović je dobio šansu, oko 15 minuta, što je važno za samopouzdanje mladog igrača.

– Bio sam ljut na sebe što mu nisam dao više minuta ranije, jer on je momak koji treba da se izgradi i da dođe do visokog nivoa ako nastavi da napreduje. Čestitam i njemu i cijelom timu – istakao je Obradović.

Podsjetimo, Crvena zvezda sljedeću utakmicu u Evroligi igra u četvrtak protiv Makabija u dvorani Aleksandar Nikolić.

Standings provided by Sofascore