KOZARA NAPOKON SLAVILA Lolić pogodio u sudijskoj nadoknadi

Fudbaleri Kozare prekinuli su niz neuspjeha u prvenstvu Republike Srpske. Nakon osam mečeva bez pobjede ekipa iz Gradiške je u zanimljivom duelu bila bolja od Slobode 3:2.

Gol vrijedan tri boda postigao je Draško Lolić u sudijskoj nadoknadi a bio je to njegov drugi gol na meču. Pored njega za Kozaru je pogodio i Milan Šikanjić, dok je na drugoj strani Mario Desnica bio dvostruki strijelac za Slobodu.

Uspjeh Kozare je veći ako se zna da su proteklih dana imali problema sa koronavirusom i nisu igrali kompletni.

Sloga i Rudar su remizirali 1:1 u Doboju. Domaće je u prednost doveo Obrad Starčević u 19. minuti , da bi izjednačio Ilija Danilović u 38. minuti.

Rezultati: Kozara –Sloboda 3:2 , Sloga –Rudar Prijedor 1;1.Tekstilac- Slavija 1:0, Leotar –Drina Zvornik 2:2, Ljubić-Sutjeska 2:2, Podrinje –Željezničar 1:1. Jedinstvo –Zvijezda 09 0:2, Borac –Modriča 2:1.

Plasman: Rudar 28, Zvijezda 09 24, Sloboda 23, Leotar 21, Borac 19, Modriča 18, Slavija 18, Tekstilac 18, Sloga 18, Kozara 17, Željezničar 16, Ljubić 15, Drina 13, Jedinstvo 11, Sutjeska 10. Podrinje 6.