KRAJ ZA KECMANOVIĆA Fonjini slavio u reviji brejkova

Miomir Kecmanović teniser iz Srbije završio je nastup na turniru u Monte Karlu. On je u prvom kolu poražen od Italijana Fabija Fonjinija sa 2:0, po setovima 6:2, 7:5.

Prvi set završen je za 34 minuta i bio je izuzetno turbulentan. Srpski teniser je poveo odmah na startu i to sa brejkom, a onda je Fonjini izjednačio, i osvojio još dva vezana brejka za vođstvo od 5:1. Sa dva brejka, po jednim na obje strane ovaj set je završen pa je Italijan slavio sa 6:2 iako je Kecmanović dva puta oduzeo servis protivniku.

Drugi set takođe je bio revija brejkova. Italijan je poveo sa 2:0 uz jedan brejk, a onda je Krajinović sa dva oduzeta servisa protivniku preokrenuo rezultat. Uzvratio je Fonjini, izjednačio, a onda je u 12 gemu, pri vođstvu 6:5 odvojio odlučujući brejk i plasirao se u narednu rundu.