KRAJINOVIĆ BOLJI OD ĐEREA Izostala neizvjesnost u srpskom duelu u Hamburgu

Srpski duel u prvom kolu ATP turnira u Hamburgu nije donio nikakvu neizvjesnost. Filip Krajinović je bez većih problema pobijedio Lasla Đerea sa 2:0, po setovima  je bilo 6:3 i 6:3 za sat i 21 minut.

U prvom setu Krajinović je prvi došao do brejka za vođstvo od 2:1, ali je Đere odmah uzvratio ribrejkom. Međutim, do kraja ovog seta Filip je još dva puta svom kolegi iz reprezentacije oduzeo servis za pobjedu od 6:3.

Za trijumf u drugom setu Krajinoviću je bio dovoljan samo jedan brejk i to onaj kod rezultata za 4:3, da bi potom u svom servis gremu iskoristio drugu meč loptu.

U osmini finala Filip Krajinović će igrati protiv Slovaka Martina Kližana, protiv kojeg je, barem na papiru favorit jer je kao 58 igrač na ATP listi za četiri pozicije bolje rangiran od protivnika.