KUP BiH Sloga u polufinalu zahvaljujući golu više u gostima

Fudbaleri Sloge iz Gornjeg Crnjelova plasirala se u polufinale Fudbalskog Kupa Bosne i Hercegovine. Nakon remija u prvom duelu Sloga je odigrala nerješeno 2:2 na gostovanju u Buturovć polju i na taj način je izborila plasman među četiri najbolja tima u Kupu BiH

Ekipa Klisa povela je već u prvom minutu preko Bajrića, Matović je u 7. i 32.minutu donio prokret timu Sloge da bi devet minuta prije kraja Bajrić izjednačio na končanih 2:2. Tim iz Gornjeg Crnjelova ovaj u polufinale odveo je gol više u gostima.

Rezultati revanš mečeva četvrtfinala Kupa BiH: Konjic: Klis Sloga (Grnje Crnjeovo) 2:2 (prvi meč 1:1), Tešanj: TOŠK – Zvijezda Gradačac 4:1 (2:0), Mostar: Zrinjski – Sarajevo u toku (prvi meč 0:1), 18 časova: Banjaluka: Borac – Široki Brijeg (1:2).