LOŠA SERIJA Lajović nikako da veže dobre rezultate

Dušan Lajović nikako da krene sa očekivanim rezultatima. Srpski teniser je poražen na startu turnira u Minhenu.

Amerikanac Mekenzi Mekdonald koji je u glavni dio turnira ušao nakon kvalifikacija slavio je sa 2:0, po setovima je bilo 6:4, 6:4.

Mekenzi je prvi došao do brejka u meču a Lajović je propustio dvije brejk šanse u osmom gemu. Amerikanac je to kaznio i osvojio prvi set.

Srpski teniser je imao problema u drugom setu. U petom gemu je spasio dvije brejk lopte, ali je u devetom gemu bio loš, napravio je neiznuđene greške i dopustio rivalu da napravi brejk I nakon toga slavi. Meč je trajao 88 minuta.

Lajović je bio šesti nosilac u Njemačkoj. U Minhenu učestvuje i Filip Krajinović koji je slobodan u prvom kolu.