Marjanović oduševio komentatore, Dalas došao do pobjede

Ekipa Dalasa je pobjedom u gostima protiv Klivlenda (124:97) napravila novi korak ka plasmanu u plej of.

Za četiri minuta i 24 sekunde igre Boban Marjanović je imao veoma dobar učinak od sedam poena i dva skoka.

Bobi je šutirao 2/3 za dva poena, a pogodio je trojku iz jedinog pokušaja što je izazvalo oduševljenje komentatora utakmice.

Poslije svega dvije minute igre u drugom dijelu Luka Dončić je bio u duelu sa Kolinom Sekstonom, u kojem ga je udario rukom ispod pojasa i nakon gledanja snimka sudije su odlučile da mu dodijele namjeran faul d i pokažu put u svlačionicu.

Aleksej Pokuševski je ubacio 13 poena (3/4 za dva, 2/7 za tri, 1/2 slobodna bacanja) u porazu Oklahome Siti od Sakramenta rezultatom 126:98.

Nemanja Bjelica nije dobio minutažu u trijumfu majamija nad Bostonom od 130:124.