"Mi se borimo za Sampdoriju" Stanković gledao haos u režiji nezadovoljnih navijača

Fudbaleri Sampdorije i Specije odigrali su nerješeno 1:1 u utakmici 31. kola Serije A.

Sampdorija

Imao je tim Dejana Stankovića priliku da se pobjedom vrati u borbu za opstanak. Đenovljani su poveli u 23. minutu i krenuli su ka krucijalnoj pobjedi, ali su onda ponovo poklekli.

Duel na stadionu “Luiđi Feraris” bio je privremeno prekinut zbog nereda koji su napravili navijači. Naime, sudija Fabio Mareska je prekinuo igru na sedam minuta u drugom poluvremenu, nakon što su baklje bačene na teren sa južne tribine, prenosi Sportal.

Vidljivost je skoro odmah postala toliko smanjena, da je zvaničnik ocijenio da se meč ne može igrati.

– Mi se borimo za Sampdoriju – glasila je parola najvatrenijih pristalica koji su pri minimalnom vođstvu svog tima izazvali prekid.

Nakon što je utakmica nastavljena, Mareska je izdao upozorenje kapitenima da će, ako baklje nastave da da padaju na teren, utakmica biti potpuno prekinuta. Poruka je jasno prenijeta i navijačima putem razglasa.

Ekipa Dejana Stankovića se nalazi na dnu tabele Serije A sa samo 17 osvojenih bodova, 10 manje upravo od Specije koja je prva iznad crte, bar zasad. Definitivno ovo nije sezona srpskog stručnjaka koji iz kola u kolo bilježi malerozne rezultate.