MINIMALAC REAL MADRIDA Belingem donio pobjedu Kraljevima

Fudbaleri Reala pobijedili su u Madridu ekipu Uniona iz Berlina rezultatom 1:0 u meču prvog kola grupe C Lige šampiona.

Džud Belongam

Jedini gol na utakmici postigao je Džud Belingem u 94. minutu. Federiko Valverde je snažno šutirao, lopta se odbila od Paula Jekela i Aleksa Krala, ali je došla pravo na nogu Belingemu, koji je pogodio praznu mrežu gostiju.

U drugom meču prvog kola grupe C od 21 sat igraće Braga i Napoli. U drugom kolu grupe C, koje je na programu trećeg oktobra, igraće Napoli – Real i Union – Braga.

Fudbaleri Galatasaraja i Kopenhagena odigrali su bez pobjednika, 2:2 u meču prvog kola grupe A. Kopenhagen je vodio 2:0 golovima Mohameda Eljunusija u 35. i Dioga Gonsalveša u 58. minutu. Gosti su od 73. minuta igrali sa fudbalerom manje, pošto je isključen Elijas Jelert. Galatasaraj je zatim do izjednačenja stigao pogocima Saše Boja u 86. i Tetea u 88. minutu.

U drugom meču prvog kola grupe A od 21 sat igraće Bajern i Mančester junajted.

Drugo kolo u grupi A na programu je trećeg oktobra, a sastaće se: Kopenhagen – Bajern i Mančester junajted – Galatasaraj.