MINIMALAN TRIJUMF Borac bolji od Mure

Fudbaleri Borca su savladali Muru sa 1:0 u kontrolnoj utakmici odigranoj u Celju.

Jedini gol postigao je kapiten Stojan Vranješ u 10. minutu poslije asistencije Đorđa Ćosića.

Banjalučani su bili dosta bolji u prvom poluvremenu i propustili su nekoliko šansi da naprave veću prednost.

U drugom poluvremenu šampion Slovenije je bio dominantniji, ali su izabranici Marka Maksimovića uspjeli da odbrane svoj gol i opet zaprijete preko Dujakovića, ali je golman slovenačke ekipe odbranio.

Muri je pred kraj meča poništen pogodak jer je kai Cipot igrao rukom.

Borac je počeo meč u sljedećem sastavu: Lakić, Ćorić, Milojević, Vojnović, Ćosić, Meleg, Begić, Vranješ, Ziljkić, Zakarić, Moraitis.

Još su igrali: Ćetković, Čavić, Vušurović, Bosančić, Uzelac, Kujundžić, Kulašin, Dujaković, Marković, Tahrić.