Minimalne pobjede Sloge i Krupe, Zvijezda 09 sigurna u Prnjavoru

Ekipe koje pretenduju na najviši plasman u prvoj ligi RS zabilježile su pobjede na startu nove sezone.

Dobojska Sloga je golom Aleksandra Milakovića iz penala u 85. minutu savladala zvorničku Drinu sa 1:0, a minimalan trijumf ostvarila je i krupa koja je pogotkom Miloša Perovića u 22. minutu bila bolja od Borca u Kozarskoj Dubici.

Tim Zvijezde 09 je u Prnjavoru bio uspješniji od Ljubića sa 2:0, a golove su postigli Jovo Beatović u 8. i Slaven Stjepanović u 38. minutu.

Rezultati 1. kola: Sloga – Drina 1:0, Ljubić – Zvijezda 09 0:2, Podrinje – Sloboda (NG) 0:3, Željezničar Sport tim – Tekstilac 2:1, Borac (KD) – Krupa 0:1, Budućnost (Pilica) – Slavija 0:2, Sutjeska – Omarska 1:1, petak: Alfa Modriča – Kozara 1:3.