Muk na Grbavici: GOŠK golom u sudijskoj nadoknadi upropastio proslavu Željovog rođendana (FOTO)

Fudbaleri GOŠK savladali su ekipu Željezničara rezultatom 3:2 u gostima i to golom u sudijskoj nadoknadi u okviru 6. kola Premijer lige BiH.

“Manijaci” su na tribinama napravili proslavu 102. rođendana, ali se na kraju nije slavno završilo jer je pun plijen iz Sarajeva odnio GOŠK.

Nedim Mekić doveo je Plave u vođstvo u 33. minutu i sa time se otišlo na pauzu. Ipak preokret GOŠK režirali su Dino Skorup i Esmir Hasukić.

Posted by FK Željezničar on Friday, September 15, 2023

Željezničar u 91. minutu dolazi do izjednačenja golom Dženana Haračića za potpuni delirijum navijača.

Ipak u 7. minutu nadoknade GOŠK dolazi do sva tri boda golom Luke Nizića.