Najbolje izdanje Bjelice, Jokić odličan u drugom uzastopnom porazu Denvera (VIDEO)

Preokretom u posljednjoj četvrtini Golden Stejt je stigao do pobjede protiv Klivlenda u gostima rezultatom 104:89.

Voriorsi su ušli u četvrti period za zaostatkom od 13 poena, ali su predvođeni sjajnim Srtefom Karijem, koji je susret završio sa 40 poena (9/16 za tri), u poslednjih 12 minuta ubacili čak 36, a primili svega osam poena.

Svoju najbolju partiju u tekućoj NBA sezoni odigrao je Nemanja Bjelica ubacivši 14 poena (4/5 za dva, 2/6 za tri), a uz to je imao po tri skoka, asistencije i ukradene lopte.

Poslije neuspjeha u Dalasu ekipa Denvera je doživjela drugi uzastopni poraz, sada na svom terenu protiv Filadelfije rezultatom 89:103 uprkos sjajnoj partiji Nikole Jokića.

Srpski centar je susret završio sa 30 poena (7/13 za dva, 3/4 za tri), 10 skokova, sedam asistencija i blokadom, ali to nije bilo dovoljno da se Nagetsi vrate na pobjednički kolosijek.

Na drugoj strani Tajris Meksi je ubacio 22, a Set Kari 20 poena.