NAKON TRI PORAZA NERIJEŠENO Borac remizirao sa Dinamom iz Mahačkale na pripremama u Antaliji

Fudbaleri Borca remizirali su u prijateljskom meču sa ruskim Dinamom iz Mahačkale rezultatom 1:1.

Sredinom prvog poluvremena Šušić je faulirao Kasinturu u kaznenom prostoru i arbitar je pokazao na bijelu tačku.

Poveli su Rusi golom iz penala Zalimhana Jusupova u 25. minuti.

Borac je stigao do izjednačenja u 44. minutu preko Jurilja.

Drugo poluvrijeme počelo u mirnijem ritmu i mreže su mirovale sve do 84. minuta kad je Makarić dao gol, međutim on je poništen zbog ofsajda.

Pred kraj meča došlo je do tuče između igrača i zbog toga je glavni arbitar meča svirao kraj prije predviđenih 90 minuta.

Konačan rezultat je ostao 1:1.

Boracu je nakon tri poraza na pripremama u Antaliji preostalo da još odigraju meč sa bugarskim Krumovgradom.

11.02. ih očekuje prvenstvena utakmica protiv Zvijezde 09.