NASTAVLJAJU SE MUKE ZVEZDE Crveno-bijeli u samom finišu ostali bez pobjede protiv TSC

Fudbaleri Crvene zvezde i TSC remizirali su u odloženom meču 8. kola Superlige Srbije rezultatom 1:1.

Nastavljaju se muke za Baraka Bahara u Crvenoj zvezdi.

Prštalo je na sve strane u prvom poluvremenu, Nije se TSC prepao, na ofanzivnu igru Zvezde, odgovorili su još ofanzivnije, ali su mreže nakon prvih 45 minuta ipak mirovale.

U nastavku meča, dominacija crveno-bijelih.

Imali su izabranici Baraka Bahara, ali posjed ne znači ništa. Falilo je kreacije u posljednjoj trećini, a onda je izraelski strateg povukao poteze sa klupe.

U 84. minutu rezervista Aleksandar Katai nakon odbitka šalje loptu u mrežu za veliku radost na Marakani.

Ipak, u 2. minutu sudijske nadoknade TSC dolazi do velikog boda golom Ifeta Đakovca, a nakon meča crveno-bijeli su izviždani od strane navijača na najvećem stadionu u Srbiji.

Zvezda je ovim bodom napravila još jedan kiks, pa sada za Partizanom koji je lider na tabeli zaostaje 6 bodova nakon 12 kola. TSC je na 3. poziciji sa 5 bodova manje od Zvezde.