Nastavljena agonija Zvijezde 09: GOŠK u sudijskoj nadoknadi odnio pun plijen iz Ugljevika

Fudbaleri Zvijezde 09 poraženi su kao domaćini od ekipe GOŠK-a, rezultatom 1:2 u okviru 14. kolu Premijer lige BiH.

Ovim porazom nastavljena je agonija ekipe iz Etno sela Stanišić, koja je zakucana za dno tabele, a svjetla na kraju tunela izgleda da nema, pa ostaje da se vidi kakva će biti sudbina trenera Mihajla Jurasovića.

Bila je opasnija Zvijezda 09 na ovom meču, ali je ponovo realizacija ponovo bila kobna. GOŠK u 41. minutu preko Aldina Cajića dolazi u vođstvo, iako do tada tim iz Gabele nije pokazao gotovo ništa u fazi napada, a sa tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme.

U 56. minutu Novica Maksimović ulazi u igru za ekipu Zvijezde 09, a samo minut kasnije postiže pogodak za izjednačenje.

Do samog finiša gledali smo egal meč u kome je ponovo domaćin pokazao veću želju za pobjedom, ali je šok stigao u drugom minutu sudijske nadoknade, kada Dino Skorup pogađa za goste i bodovi odlaze u Gabelu.

Zvijezda 09 je ovim porazom ostala zakovana za dno tabele sa samo pet bodova nakon 14 utakmica, dok je GOŠK nakon pobjede prestigao Igman i sada je na 9. poziciji na tabeli sa 16 bodova.