NE POMAŽE NI TRIPL DABL DONČIĆA Jokić i Porter odveli Denver do pobjede nad Dalasom (VIDEO)

Ekipa Denvera je stigla do desete pobjede u sezoni, a kao gost savladala je Dalas sa 117:113.

Nikola Jokić ovog puta nije bio najefikasniji igrač Nagetsa, ali je pružio odličnu partiju i u dva navrata nadmudrio je Bobana Marjanovića koji nije uspio da ga zaustavi.

Džoker je za nepuna 34 minuta igre postigao 20 poena (8/11 za dva, 0/2 za tri, 44 bacanja), te imao 10 skokova, četiri asistencije, dvije “krađe”, blokadu i šest izgubljenih lopti.

Najefikasniji u pobjedničkoj ekipi bio je Majkl Porter Džunior sa 30 poena, a domaćima nije pomogao ni tripl dabl Luke Dončića koji je uz 35 poena imao 11 skokova i 16 asistencija.

Bobi je igrao nepuna tri minuta, a za to vrijeme pogodio je jedini šut koji je imao, te zabilježio dva poena.

Oklahoma Siti je kao gost savladala Portland sa 125:122, a Aleksej Pokuševski je u pobjedničkom timu za nešto više od 20 minuta igre ubacio šest poena uz šut 2/4 za tri poena, a pored toga imao je tri skoka, dvije asistencije i blokadu, te izgubljenu loptu.

Rezultati: Detroit – Filadelfija 119:104, Indijana – Toronto 129:114, Orlando – Šarlot 117:108, Bruklin – Majami 98:85, Klivlend – LA Lejkers 108:115, Dalas – Denver 113:117, Čikago – Boston 103:119, Golden Stejt – Minesota 130:108, Portland – Oklahoma 122:125.