NESTVARNI MITROVIĆ Napadač Srbije nezaustavljiv u Čempionšipu (VIDEO)

Reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović nastavlja da rešeta mreže u Čempionšipu!

Fulam je u 15. kola savladao VBA 3:0, a sve golove postigao je nekadašnji napadač Partizana. Mitrović je postigao treći het-trik u dresu engleskog kluba.

Mitrović je prednost Fulamu donio u 20. minutu, kada je rutinski izveo penal, koji je iznudio Kajl Bartli. Do kraja prvog poluvremena, srpski reprezentativac je poslije velike greške iskusnog Snodgrasa, presjekao loš pas i smjestio loptu u mrežu.

U 82.minuti Mitrović je došao do het-trika. Pogodio je još jednom na asistenciju Vilsona. Nakon toga je zamijenjen a dobio je ovacije domaće publike.

Najbolji golgeter srpske reprezetnacije je trenutno na 18 golova u Čempionšipu, a njegova forma može da raduje Dragana Stojkovića Piksija pred predstojeći duel sa Portugalom.