NESVAKIDAŠNJI POTEZ Modrić pokušavao “zaustaviti” Mesija pa postao HIT NA INTERNETU

Barselona je izborila plasman u finale španskog Kupa kralja nakon što su u revanš utakmici polufinala na Santiago Bernanbeuu pobijedili Real Madrid s 3:0, a zanimljivo kako se Lionel Mesi nije upisao u strijelce protiv svoje omiljene žrtve.

Međutim, Argentinac je odigrao jako dobro pa su igrači Reala imali puno problema pri zaustavljanju jednog od najboljih fudbaleri svih vremena.

U prilog tome ide i fotografija na kojoj hrvatski veznjak Luka Modrić u očaju čupa Argentinca za dres, što je vrlo brzo postalo hit na društvenim mrežama.

Inače, Barsa se sinoć plasirala u finale ukupnim rezultatom 4:1, budući da je prvi susret završen neriješeno 1:1.

Luis Suarez je doveo Barsu u vodstvo u 50. minuti, potom je Rafael Varan postigao autogol u 69, a konačnih 0:3 postavio je ponovo sjajni Urugvajac u 72. minuti s bijele tačke.

Real tako i u petom uzastopnom El Klasiku nije uspio slaviti, pri čemu je Barsa upisala tri pobjede, a dvije utakmice su završile bez pobjednika, piše Klix.