NEVOLJE ZA BAHARA Glazer morao van terena, sa strepnjom se čeka stepen povrede

Fudbaleri Crvene zvezde nakon prvog poluvremena vode sa 2:0 protiv IMT-a u 13. kolu Superlige Srbije, ali se u finišu prvog dijela desilo nešto što se nikako neće svidjeti Baraku Baharu.

Omri Glazer

Naime, u 45. minutu utakmice na „krovu“ sjajni čuvar mreže Omri Glazer doživio je povredu i to tako što je na njegovu nogu nagazio prvotimac IMT-a Milan Delević.

Izraelac nije mogao da nastavi meč, pa je ostao u svlačionici, a umjesto njega pred gol je stao iskusni Zoran Popović. Za sada se ne zna kakav je stepen povrede, ali je jasno da bi njegovo duže odsustvo bilo veliki hendikel za Beograđane.

Glazer je u dosadašnjem dijelu sezone apsolutno opravdao ulogu pojačanja i najbolje je ocijenjen golman Lige šampiona.