NOVI PORAZ REALA Salzburg slavio i čeka kiks Atletika

Fudbaleri Šahtjora pobijedili su Real Madrid u utakmici 5. kola grupe B rezultatom 2:0 u dok je Salzburg, takođe u gostima, bio bolji od Lokomotive sa 3:1.

Šahtjor je poveo u 57. minutu preko Detinja, a Solomon je u samoj završnici povisio na 2:0. Šahtjor se, ovim trijumfom, izjednačio sa Madriđanima na drugoj poziciji, oba tima imaju po sedam bodova.

U drugoj utakmici koja je završena do ovog trenutka Salzburg je u gostima pobijedio Lokomotivu sa 3:1.

Beriša je goste doveo u vođstvo u 28. minutu, a isti igrač udvostručio je prednost u 41. minutu. Mirančuk je u 79 smanjio prednost, ali je konačan rezultat postavio Adejemi.

Salzburg je sa ova tri boda ostao u trci za plasman dalje ali je potrebno da Atletiko ne pobijedi Bajern.