OBRADOVIĆ PONOSAN NA NAVIJAČE "Gdje god odemo oni nas sačekaju"

Košarkaši Partizana sino' su slavili na jednom od najtežih gostovanja dosadašnjeg dela sezone rezultatom 89:82 (23:28, 27:25, 18:15, 21:14) protiv Metropolitansa, a zadovoljan je bio i Željko Obradović.

Legendarni stručnjak je imao šta da kaže poslije novog trijumfa, a uz to je i analizirao i dva potpuno različita poluvremena crno-belih.

Naravno, imao je posebne riječi i za publiku.

Bila su ovo dva potpuno različita dela u prvom 53, a u drugom 29 primljenih poena. Defanzivno smo bili mnogo bolje. Pametnije smo igrali u napadu. Ključ svega je bila naša odbrana. Izašli smo sa drugačijom idejom u drugom poluvremenu i okrenuli smo sve -počeo je Obradović i dodao:

Očekivali smo ovakav meč, gledali smo njihove utakmice, dobili su dva evroligaša u prvenstvu Francuske, igrali smo protiv odlične ekipe koju vodi sjajan trener Vensan Kole i želim da im se zahvalim na gostoprimstvu, dobio sam i poklon pre početka što je bio zaista lijep gest. Veoma važna pobjeda za nas, čestitam mojim igračima koji su uspjeli da zadrže prednost u neizvjesnoj završnici.

Imao je posebne riječi za navijače Hvala navijačima koji su nas sjajno bodrili. Mogli su da uživaju u dobrom meču. Gdje god da odemo sačekaju nas oni i to je za sve nas veoma važno, znači posebno ovim mladim igračima – zaključio je Obradović.