Naime, poslije turnira u Vuhanu uživa u zasluženom odmoru sa prijateljicom i objavljuje brojne detalje na mrežama.
Naime, Sabalenka je na zajedničkom “ljetovanju” sa prijateljicom, koleginicom teniserkom, Paulom Badozom, koja je nedavno raskinula dugu vezu koju je imala sa Stefanosom Cicipasom.
Tako, dvije atraktivne teniserke su odlučile da zajedno uživaju, a detalje sa odmora, kao i brojne fotografije dijele na društvenoj mreži Instagram sa svojim navijačima.
Tako, pojavio se veliki broj fotki u bikiniju, a jedan zagrljaj i poljubac je sve posebno oduševio.
Sabalenka je u opisu fotografija napisala:
– Tako potreban dan za djeovjke sa mojom najboljom prijateljicom, prenosi Telegraf.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.