Ostalo

(VIDEO) "Pripremala sam se" Esma Alić se oglasila pred nastup na ZOI

Druga predstavnica BiH u alpskom skijanju na Olimpijskim igrama Esma Alić spremna je za svoj debitantski nastup u Milanu i Cortini.

Esma Alić
FOTO: OLIMPIJSKI KOMITET BIH/YOUTUBE/SCREENSHOT

Tako se Alićeva obratila javnosti u BiH pred nastup istakavši kako je vrijedno radila, te da očekuje veoma dobar nastup.

Pročitajte još

– Prethodnih dana sam boravila u selu i pripremala se za svoje utrke. Atmosfera ovdje je odlična – rekla je Esma.

Prva utrka Esme Alić na rasporedu je sutra od 10 časova, dok je druga na rasporedu od 13.30, prenosi N1.