Ostalo

"Nadležni moraju hitno da reaguju" VK Borac se oglasio nakon napada u Bijeljini

Vaterpolo klub Borac iz Banjaluke apelovao je na nadležne institucije da hitno reaguju kako bi napadači na igrače ovogkluba bili kažnjeni.

"Nadležni moraju hitno da reaguju" VK Borac se oglasio nakon napada u Bijeljini
FOTO: VK BORAC/FACEBOOK

Predsjednik kluba Nataša Ivetić izjavila je da su navijači Crvene zvezde na graničnom prelazu Rača napali mlade vaterpoliste Borca uzrasta od 13 do 22 godine koji su putovali na utakmicu u Srbiju.

Zbog ovog incidenta, kako se navodi, ekipa nije bila u mogućnosti da nastavi put.

Ocijenjeno da je napad na vaterpoliste Borca sraman čin nasilja i da nadležni treba da reaguju kako bi se zaštitili mladi sportisti.

Iz bijeljinske Policijske uprave ranije danas je saopšteno da je jedno lice lakše povrijeđeno kada su nepoznate osobe na graničnom prelazu Rača upotrebom drvenih palica i kamenica oštetila dva vozila u kojima su se nalazili sportisti iz Banjaluke.

Policiji je napad prijavljen u 12.45 časova.