Ostalo

(VIDEO) PRVI SNIMAK MILKA BJELICE NAKON NESREĆE Košarkaš sa ženom i djecom, sjeli u taksi

Poznatog košarkaša Milka Bjelicu sreli smo danas ispred zgrade u kojoj živi nakon prave drame koja se odigrala sinoć na Vračaru, kada je vozilo marke "audi" propalo kroz garažni lift.

(VIDEO) PRVI SNIMAK MILKA BJELICE NAKON NESREĆE Košarkaš sa ženom i djecom, sjeli u taksi
FOTO: FOTO:IVANA BRADANJI/RINGIER

Naime, Milko Bjelica je izašao iz zgrade u kojoj živi sa porodicom, a sa njim je bila njegova supruga, kao i sin i kćerkica.

Porodicu je sačekalo taksi vozilo, oni su odmah ušli u njega i uputili su se u nepoznatom pravcu.

Njegov automobil i dalje je u garažnom liftu, a majstor nam je rekao da rade na tome da što prije izvuku vozilo.

Pročitajte još

Na svu sreću niko nije povrijeđen

Da podsjetimo, incident u kojem je automobil marke “audi” propao juče kroz garažni lift zgrade na Vračaru u Beogradu se dogodio juče popodne u Ulici Sazonova na Vračaru u Beogradu.

Putničko vozilo je prilikom izlaska iz teretnog lifta, ostalo priklješteno u prednjem dijelu kada je lift počeo da propada.

U automobilu su se nalazila dva odrasla lica i dvoje djece, prenosi Blic.