Na mrežama se oglasio i Miloš Biković, piše Blic.
Miloš Biković je podijelio snimak Novakovog meča u Australiji.
U opisu je stavio emotikon ruke sa mišićima, srca kao i krune, poručujući mu da je kralj.
“Vanzemaljac si”
Podsjetimo, nakon Novakove pobjede javne ličnosti su počele da se oglašavaju na mrežama. Prva se oglasila Novakova snajka Saška Veselinov, a za njom i voditeljke Sanja Kužet i Dragana Katić.
Sanja je slikala sina i napisala: “Svako svoje. redovno stanje. Redovna pobjeda! Bravo care Nole!”.
Manekenka Jovana Đorđević je okačila Novakovu sliku uz kartu džokera.
Reper Mc Stojan mu je poručio “Najveći si”, a voditeljka Ana Sević obratila mu se moćnim rečima: “Vanzemaljac”.
Inače, za plasman u finale, Novak Đoković je zaradio 1,5 miliona dolara (2,1 miliona australijskih dolara ili 1,2 miliona evra).
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.