Ostalo

Poslao jaku poruku: Srpski glumac se oglasio nakon Đokovićeve pobjede u Australiji

Nakon što se Novak Đoković plasirao u finale Australijan opena, čestitke su krenule da stižu sa svih strana.

Novak Đoković
FOTO: JAMES ROSS/EPA

Na mrežama se oglasio i Miloš Biković, piše Blic.

Miloš Biković je podijelio snimak Novakovog meča u Australiji.

Pročitajte još

U opisu je stavio emotikon ruke sa mišićima, srca kao i krune, poručujući mu da je kralj.

Miloš Biković
FOTO: RTS TV LICA, KAO SAV NORMALAN SVET/YOUTUBE/SCREENSHOT

“Vanzemaljac si”

Podsjetimo, nakon Novakove pobjede javne ličnosti su počele da se oglašavaju na mrežama. Prva se oglasila Novakova snajka Saška Veselinov, a za njom i voditeljke Sanja Kužet i Dragana Katić.

Sanja je slikala sina i napisala: “Svako svoje. redovno stanje. Redovna pobjeda! Bravo care Nole!”.

Manekenka Jovana Đorđević je okačila Novakovu sliku uz kartu džokera.

Reper Mc Stojan mu je poručio “Najveći si”, a voditeljka Ana Sević obratila mu se moćnim rečima: “Vanzemaljac”.

Inače, za plasman u finale, Novak Đoković je zaradio 1,5 miliona dolara (2,1 miliona australijskih dolara ili 1,2 miliona evra).