Vučić je, gostujući na TV Prva, govorio o mečevima koje crveno i crno-bijeli igraju protiv Leha i Hibernijana.
– Mislim da je Partizan jači, ne mislim fizički, ovi drugi su jači. Partizan je mlađi i u znanju bolji. Mislim da je Zvezda ukupno bolja od Leha, neće biti laka utakmica – poručio je predsjednik.
Međutim, najveće iznenađenje iz njegovog obraćanja bila je najava ambicioznog projekta u Loznici, koja trenutno nastupa u drugoj ligi Srbije.
– Imam jednu dobru vijest za ljude u Loznici. Jeste li primijetili Dinamo Kijev – Pafos 0:1? Pafos, vlasnik je Lamakin, i pošto mi imamo idiotske zakone po kojima nemamo privatne klubove, čovjek je prihvatio da pod tim uslovima uđe, prije nego što se zakon promijeni, da i tako može da pomogne. Sad je Loznica u drugoj ligi, i on hoće da Loznica igra UEFA kupove za dvije godine – istakao je Vučić, prenosi Telegraf.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.