On prelazi u tim Tatran Prešov i nije prvi rukometaš koji će iz banjalučkog kluba preći u ekipu koja je šampion Slovačke. Prije njega to je uradio i Stefan Janković.
Vijest o angažmanu potvrdio je i Tatran Prešov. U ovom timu već igraju dva Brazilca, pa će Giljerme imati saigrače iz svoje zemlje.
-Od sljedeće sezone biću član Tatran Prešova na dvije godine i vrlo sam srećan što sam dobio ovu priliku. Hvala mom bivšem klubu na izuzetnoj godini, punoj učenja i pobjeda-napisao je rukometaš na svom instagramu.
https://www.instagram.com/p/B_velqyjA76/
Giljerme je postigao 44 gola za Borac uz 26 asistencija. Sa Banjalučanima je imao ugovor na još godinu dana pa će klub dobiti simbolično obeštećenje.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.