Ovo sigurno niste vidjeli u prenosu: Navijač ULETIO na teren i prekinuo derbi Intera i Milana (VIDEO)

Sinoć je u čuvenom italijanskom derbiju "dela Madonina" ekipa Milana poslije preokreta uspjela da savlada gradskog rivala Inter rezultatom 2:1, a jedan detalj je svima promakao.

Podsjetimo, strijelac za formalnog domaćina sinoćnog susreta bio je Ivan Perišić u 38. minutu susreta, dok je potpuni preokret režirao Olivije Žiru, golovima u 75. i 78. minutu.

Međutim, derbi Milana prekinut je zbog utrčavanja u teren jednog navijača.

Naime, pomenuti fan, koji je imao nekoliko sekundi slave, uspio je da pretrči dobar dio terena, a po položaju telefona koji drži u rukama snimao je sve što se dešava u tim trenucima. Radnici obezbeđenja su pokušali da reaguju, ali u početku nisu imali mnogo uspeha, prenio je “Mondo”.

Nakon nekoliko sekundi na terenu, navijač se pomeri do aut-linije, pa se na snimku može videti i Simone Inzagi, trener Intera. U tom trenutku počela je potera za neželjenim gostom, a on je redom obarao zaposlene koji su pokušavali da ga obore i izbace sa stadiona.

“Nero-azuri” nakon apsolutne inicijative u prvom poluvremenu uspeli su da preko hrvatskog internacionalca Ivana Perišića dođu do vodećeg pogotka u 38. minutu meča. Hrvat je pogodio nakon sjajnog centaršuta Čalhanoglua iz kornera.Nije imao ovaj derbi da nam ponudi mnogo toga, sve do 75. minuta susreta. Igra nije bila preterano lepršava, činilo se da će Inter uspeti da odnese pobedu u ovom susretu i tako se osami na čelu tabele italijanskog šampionata.