PALI U FINIŠU Leotar kažnjen za promašaje

Leotar je pao u finišu utakmice u Širokom Brijegu. Trebinjci su kažnjeni za promašaje tokom meča, a ga Široki je nakon četiri remija došao do prvog trijumfa 2:0.

Već u drugoj minuti zaprijetili su gosti. Todorović je bio u šansi, no sjajno je intervenisao Jurić. Todorović je izblokiran i u 12. minuti, Obšivač je bio na mjestu. Perišić je u 27. minuti odbranio udarac Grgića.

Još jednom je pokušao Todorović u 39. minuti, ali lopta je otišla pored gola.

U nastavku pritisak Širokog ali najveću šansu su imali gosti. Aćimović je iz okreta pokušao da iznenadi Darija Miškića i lopta je prošla pored stative.

Zatim je Paranos sjajno izblokirao pokušaj Paponje. I onda u finišu Ivan Ikić je pogodio iz slobodnog udarca a gosti su se žalili na ovaj prekršaj jer su smatrali da je prestrogo dosuđen.

Trebinjci su krenuli po izjednačenja a onda je uslijedila kontra koju je u gol pretvorio Lukić.