(FOTO) Partizan čuva 2. mjesto: Natho i Saldanja načeli, Baždar dokrajčio lučansku Mladost

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Mladosti iz Lučana na domaćem terenu u 5. kolu plej-ofa Super lige Srbije, a rezultatom 3:0.

Crno-bijeli su se nakon 6 utakmica bez trijumfa vratili na pobjednički kolosijek i sačuvali 2. mjesto na tabeli koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Vrlo dinamična bila je ova utakmica, gdje smo vidjeli veliki broj prilika.

Crno-bijeli su nametnuli svoj ritam od starta meča, ali nisu uspijevali da materijalizuju prilike. Ipak u 43. minutu Natho iz penala donosi prednost Partizanu, a sa tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme.

U drugom poluvrmenu Mladost je imala svoje šanse, ali je briljirao Aleksandar Jovanović na golu crno-bijelih.

Strijelac 2. gola bio je Mateus Saldanja u 85. minutu, da bi tačku na i stavio Samed Baždar u 92. minutu susreta.

Partizan je na 2. poziciji na tabeli sa 74 boda i 2 više od TSC, dok je Mladost 7. sa 43 boda.