SLAVILI NA GOSTOVANJU Partizan silovit protiv Bačke

Partizan je sigurno krenuo u drugi dio lige Srbije. Na gostovanju kod Bačke su slavili sa 3:0.

FOTO A:DIMITRIJEVIĆ/RAS SRBIJA

Partizan je došao u vođstvo u 7. minutu. Tošić je ubacio loptu u kazneni prostor gdje se najbolje snašao Nemanja Nikolić i uspio da zatrese mrežu domaćih.

Nakon toga igra se prilično umrtvila nije bilo šansu sve do finiša prvog dijela. Prvo je u 34.minutu poništen gol Beograđanima, tačnije Rikardu jer je Nikolić bio u nedozvoljenoj situaciji.

Rikardo Gomeš je u 42 minutu imao slobodan put ka golu. Napadač Partizana se spetljao i šutirao pored gola.

Bačka je na startu drugog dijela krenula ofanzivnije pa je prijetila preko Makarića i Gavrića no oba udarca je Vladimir Stojković sigurno odbranio.

Na drugoj strani Partzan je iskoristio više prostora u 56. minutu u napadu. Miletić je sjajno centrirao a Gomeš glavom poslao u mrežu.

Sve dileme je riješio Goran Zakarić koji je pogodio u 80. minutu.