PARTIZAN UBJEDLJIV PROTIV INĐIJE Crno-bijeli ostali bez Šćekića

Fudbaleri Partizana pobijedili su Inđiju rezultatom 3:0 i na taj način su smanjili prednost u odnosu na Crvenu zvezdu koja je danas odigrala nerješeno 1:1 protiv Javora u Ivanjici.

Crno-bijeli su poveli u 17. minutu kada je preciznim udarcem Tošić završi0 dobru akciju Partizana. Ovo je bio konačan rezultat prvog poluvremena, a onda je za samo tri minuta domaći tim došao do još dva pogotka. Prevo se Šćekić dobro snašao na drugoj stativi nakon jednog ubacivanja i poslao loptu u mrežu, a dva minuta kasnije u šesnaestercu je oboren japanac Takuma Asano koji je sam bio siguran izvođač penala.

Ovo je za Asana bio prvi pogodak u Ligi Srbije, zanimljivo, baš na njegov rođendan.

Partizan je nedugo zatim ostao bez Šćekića koji je zbog, čini se, teže povrede morao napustiti teren, a onda je hitno prevezen u bolnicu sa zavijenim koljenom.